Kresba & maľba

Kresba

Ponúkame rôzne spracované, líniové aj tieňované kresby od skíc a schematických náčrtov až po realistické zobrazenie. Pracujeme ceruzou, uhľom, tušom aj inými materiálmi na klasické (A5 - A0) aj netypické formáty podľa vašej predlohy. Dokážeme skombinovať aj prvky z viacerých podkladov do jednej kompozície, prípadne navrhneme a zrealizujeme kresbu podľa vášho popisu. 

Surrealizmus & fantasy

Za hranicami realistickej kresby sa skrýva svet fantázie, z ktorého vám môžeme ponúknuť kresby a maľby nevšedných motívov. Obrazy inšpirované surrealizmom a fantasy môžu byť vytvorené na zakázku, či vybrané z aktuálnej ponuky. Umenie nepozná hranice, a tie sa nekladú ani materiálom a veľkosti výtvorov, najpoužívanejší je tuš, akvarel, akryl či mastný pastel, kresba uskutočnená na papier či maľba na plátno.

Tvorba na predmety

Kresliť a maľovať sa dá nielen v dvojrozmernom svete papiera, ale takmer na hocijakom povrchu. Originálnymi dielami pretvoríme napríklad hudobné nástroje, nábytok, športové náradie a v podstate všetko čo vás napadne a je technicky zrealizovateľné. Prevedenie a trvácnosť diela závisí od povrchovej úpravy predmetu a tiež od jeho následného využitia.

Veľkoplošná maľba

Keď je vám papier malý, radi sa pustíme aj do väčších plôch, stien, alebo rovno celých budov. Veselými motívmi oživíme detské izby, originálne dotvoríme interiéry podnikov a prevádzok alebo vytvoríme a pomaľujeme divadelné kulisy, štíty a tabule. Výber materiálu závisí od povrchu a miera detailu zas od vzdialenosti, na ktorú bude motív vnímaný.  


Tvoria pre vás

Klára Zuskinová

Venujem sa predovšetkým kresbe, ilustrácii, ale aj veľkoplošnej maľbe pre malých aj veľkých.

Bash Zuskinová

Ak vám plátno nestačí, pokreslím hudobné nástroje, textil, či celé steny. Čo nenájdete v realite, môžno objavíte v mojich dielach.